3. B

NAVODILA ZA OCENJEVANJE ANGLEŠČINE V TEDNU OD 18. DO 22. MAJA:

PRETEKLO GRADIVO

Pozdravljeni učenci.
Vstopamo v zadnji teden dela na daljavo. Upam, da že nestrpno pričakujete prihod v šolo. Rešite zadane naloge, preverjajte in utrjujte svoje znanje. Naslednji teden bomo znanje ocenjevali (matematiko in spoznavanje okolja). Ostale predmete bomo ocenili v prihodnjih tednih. Upam, da ste ostali zdravi in lepo se imejte.

FOTO UTRINKI S ŠPORTNEGA DNEVA

3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_od 11. 5. do 15. 5. 2020

PREVERJANJE matematika maj

ANGLEŠČINA (od 11. 5. do 15. 5.): https://app.peardeck.com/student/tvbqtxdif

Dragi učenci.

Pred nami je nov teden dela na daljavo. Upam, da ste se spočili in da boste še nekaj časa zdržali brez sošolcev in šole. Kmalu se bomo videli in dokončali šolsko leto, kot je treba. V torek imamo športni dan. V prilogi je priprava za pohod do bližnjega gozda. Spremljati vas morajo vaši straši in mi do petka poslati fotografijo, da ste opravili športni dan.

Lepo se imejte,

3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_od 4. 5. do 8. 5. 2020

Priloga_matematika

športni dan 5. 5. 2020

ANGLEŠČINA (od 4. do 8. maja):

Dragi učenci.

V tem tednu se bomo vsi skupaj malce odpočili in zbrali moči za nadaljnje delo po prvomajskih počitnicah.
Preživite jih čim bolj sproščeno, igraje in veselo. Bodite zdravi in se slišimo po praznikih.

Vaša učiteljica Alenka

V foto galerije si oglejte nekatere izdelke tehniškega dne: Marioneta iz odpadnega materiala.

Pozdravljeni učenci.

Pred vami je že 6. teden dela na daljavo. Do sedaj ste bili zelo pridni in delavni. Nekateri zelo, drugi malo manj. Ta teden nas čakajo predstavitve govornih nastopov. Staršem bom poslala sezname, kdaj boste na vrsti. Vesela sem, da smo se lahko že videli, zato upam, da bo delo sedaj lažje. V tem tednu bomo imeli tudi športni dan v naravi (doma). Upam, da vam delo doma ne povzroča velikih težav. Ostanite še naprej zdravi in kmalu se vidimo.

Učiteljica Alenka

3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_OD 20. 4. DO 24. 4. 2020

TEHNIŠKI DAN:
Izdelali boste MARIONETO iz odpadnega materiala. Navodila za delo so v delovnem zvezku za Spoznavanje okolja na strani 80. Izdelke pošljite na moj elektronski naslov:
alenka.benko@ospuconci.si.

ANGLEŠČINA (od 20. do 24. 4.):

NEKAJ IZDELKOV UČENCEV: frotaž

Dragi moji učenci.

Pred vami je nov teden, ki prinaša veliko dela in raziskovanja. Lotite se ga na
čim bolj sproščen način in verjamem, da vam bo uspelo. Če česa ne boste
razumeli, mi pošljite sporočilo ali napišite na email.

Želim vam prijetno delo.

Vaša učiteljica Alenka

GRADIVO ZA OBDOBJE OD 14. DO 17. APRILA:

3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_OD 14. 4. DO 17. 4. 2020

Povezava do gradiv za ANGLEŠČINO (od 14. do 17. 4.):

Za dostop do gradiv za angleščino se morate prijaviti z e-poštnim naslovom gmail.com.

ANGLEŠČINA: 3 Igra za tiskanje (izbirno)

Dragi učenci.

Pred nami so velikonočni prazniki. Pripravila sem vam delo, ki sovpada k tem praznikom:
3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_od 9. 4. do 10. 4.

Bodite ustvarjalni in lepo praznujte. Ostanite veseli in zdravi.

Dragi učenci.

Prejšnji teden smo naloge preverili. Vsi ste bili pridni in oddali zadane naloge. Z delom na daljavo bomo nadaljevali z novo vsebino o človeku in skrbi za zdravje. Zelo vas že pogrešam, prav tako vi svoje prijatelje. Še naprej sproti delajte naloge, za vprašanja sem vam zmeraj na voljo na elektronskem naslovu ali telefonskih sporočilih.

Lep pozdrav in bodite zdravi,
Vaša učiteljica Alenka

NAVODILA ZA DELO IN OSTALO GRADIVO:

3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_ od 6. 4. do 8. 4.

Priloga za SPO

S klikom na 3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA_od 2. 4. do 3. 4. 2020
najdete navodila za delo in drugo gradivo za 2. in 3. april.

Želim vam uspešno delo,

Dragi učenci!

Upam, da ste si uredili svoj učni kotiček in urnik za delo doma. Sedaj je vaše delo že ustaljeno in vam bo v prihodnjih dneh zmeraj lažje.

S klikom na 3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA OD 30. 3. DO 1. 4. 2020 najdete navodila za delo od 30. marca do 1. aprila, ki jim je priložen tudi učni list za matematiko.

Lepo vas pozdravljam,

Dragi učenci!

Upam, da vam delo na daljavo ne dela velikih težav. Sedaj že imate ustaljen kotiček za učenje in urnik, ki ste ga namenili učenju.

Do konca tedna rešite naloge, ki sem vam jih pripravila in do njih dostopate s klikom na 3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA OD 26. 3. DO 27. 3. 2020.

Pri delu bodite čim bolj ustvarjalni in sproščeni. V spletni vadnici Moja matematika.si vas spet čaka zanimiva domača naloga.

Bodite zdravi in izkoristite čas, kar se da prijetno.

Lep pozdrav,
vaša učiteljica Alenka

Draga učenka, dragi učenec!

Veliko smo se pogovarjali o tem, kako se bomo učili doma. Vaši starši vam bodo vsak dan sporočili, katere naloge, do katerih dostopate s klikom na 3. B_NAVODILA ZA DELO DOMA OD 23. 3. DO 25. 3. 2020, opravite sami do srede, 25. marca. Izberite zvezek ali DZ in rešite naloge.
Za vsa vprašanja sem dosegljiva po elektronski pošti:
alenka.benko@ospuconci.si.

Želim vam prijetno in sproščeno delo,